Part Number GCR-G8471 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $61.63


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8471 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924951 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 8.80 kg |