Part Number GCR-G8454OE | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $59.18


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8454OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924852 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.15 kg |