Part Number GCR-G8438 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $43.23


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8438 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629019732 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 6, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 4.40 cm |
| Weight | 4.00 kg |