Part Number GCR-G8337 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $86.24


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8337 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098820392 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 9.40 kg |