Part Number GCR-G8331 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $49.28


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8331 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924739 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 18, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.68 kg |