Part Number GCR-G8157 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $46.48


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8157 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003856 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 6.14 kg |