Part Number GCR-982853 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $60.40


Product Highlights
| Part Number | GCR-982853 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924692 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 8.12 kg |