Part Number GCR-982718 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $31.44


Product Highlights
| Part Number | GCR-982718 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009504 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 3.50 kg |