Part Number GCR-982436 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $44.34


Product Highlights
| Part Number | GCR-982436 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098067964 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 5.70 kg |