Part Number GCR-982363 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $39.18


Product Highlights
| Part Number | GCR-982363 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819983 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 4.20 kg |