Part Number GCR-982325 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $41.06


Product Highlights
| Part Number | GCR-982325 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819938 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.10 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.10 kg |