Part Number GCR-982285 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.43


Product Highlights
| Part Number | GCR-982285 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098067674 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.65 kg |