Part Number GCR-982143 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $32.02


Product Highlights
| Part Number | GCR-982143 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098067490 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 3.54 kg |