Part Number GCR-982104 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $45.17


Product Highlights
| Part Number | GCR-982104 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098009032 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 5.60 kg |