Part Number GCR-982008 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $34.43


Product Highlights
| Part Number | GCR-982008 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098175201 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 4.17 kg |