Part Number GCR-981943 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $34.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-981943 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310596 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 3.89 kg |