Part Number GCR-981085OE | Brand: Genius | 2 items in stock
CA $68.13


Product Highlights
| Part Number | GCR-981085OE |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819679 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 7.61 kg |