Part Number GCR-981020 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-981020 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098067117 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 5.21 kg |