Part Number GCR-980993 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $29.47


Product Highlights
| Part Number | GCR-980993 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310718 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 3.39 kg |