Part Number GCR-980927 | Brand: Genius | 3 items in stock
CA $82.78


Product Highlights
| Part Number | GCR-980927 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098033600 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 2, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 10.54 kg |