Part Number GCR-980881 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $58.38


Product Highlights
| Part Number | GCR-980881 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174778 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 8.18 kg |