Part Number GCR-980874 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $30.45


Product Highlights
| Part Number | GCR-980874 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509471 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 3.76 kg |