Part Number GCR-980798 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $33.41


Product Highlights
| Part Number | GCR-980798 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509143 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.34 kg |