Part Number GCR-980772 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $61.25


Product Highlights
| Part Number | GCR-980772 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098004846 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 10, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 8.75 kg |