Part Number GCR-980694 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $40.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-980694 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098510057 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 5.45 kg |