Part Number GCR-980644 | Brand: Genius | 4 items in stock
CA $52.66


Product Highlights
| Part Number | GCR-980644 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098310466 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 7.18 kg |