Part Number GCR-980610 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $33.74


Product Highlights
| Part Number | GCR-980610 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505992 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.30 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 4.25 kg |