Part Number GCR-980594 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $43.39


Product Highlights
| Part Number | GCR-980594 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505879 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.90 kg |