Part Number GCR-980496 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $64.16


Product Highlights
| Part Number | GCR-980496 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509310 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 7.75 kg |