Part Number GCR-980483 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.86


Product Highlights
| Part Number | GCR-980483 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505039 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 5.17 kg |