Part Number GCR-980423 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $32.27


Product Highlights
| Part Number | GCR-980423 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504728 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.31 kg |