Part Number GCR-980378 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $52.69


Product Highlights
| Part Number | GCR-980378 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509006 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 7.30 kg |