Part Number GCR-980235 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $39.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-980235 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098509525 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 5.24 kg |