Part Number GCR-980211 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $40.27


Product Highlights
| Part Number | GCR-980211 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505138 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.55 kg |