Part Number GCR-980174 | Brand: Genius | 8 items in stock
CA $31.07


Product Highlights
| Part Number | GCR-980174 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098504971 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 3.99 kg |