Part Number GCR-980126 | Brand: Genius | 5 items in stock
CA $61.20


Product Highlights
| Part Number | GCR-980126 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098508986 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 7.86 kg |