Part Number GCR-96937 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $39.20


Product Highlights
| Part Number | GCR-96937 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098506043 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.42 kg |