Part Number GCR-782815 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $77.94


Product Highlights
| Part Number | GCR-782815 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924234 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.62 kg |