Part Number GCR-782497 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $73.98


Product Highlights
| Part Number | GCR-782497 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066936 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.20 kg |