Part Number GCR-782485 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $57.74


Product Highlights
| Part Number | GCR-782485 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819440 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.40 cm |
| Width | 34.90 cm |
| Height | 8.70 cm |
| Weight | 7.70 kg |