Part Number GCR-782040 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $48.45


Product Highlights
| Part Number | GCR-782040 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098011783 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 6.44 kg |