Part Number GCR-781769 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $33.79


Product Highlights
| Part Number | GCR-781769 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098023205 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.91 kg |