Part Number GCR-781109 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $58.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-781109 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066875 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 7.76 kg |