Part Number GCR-781099 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $38.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-781099 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098002095 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 4.77 kg |