Part Number GCR-781087 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $30.96


Product Highlights
| Part Number | GCR-781087 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098001968 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 3.83 kg |