Part Number GCR-780519 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $55.68


Product Highlights
| Part Number | GCR-780519 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098505459 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 7.73 kg |