Part Number GCR-780257 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $59.18


Product Highlights
| Part Number | GCR-780257 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098507149 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 8.82 kg |