Part Number GCR-682747 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $58.86


Product Highlights
| Part Number | GCR-682747 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924197 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.34 kg |