Part Number GCR-682614 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.65


Product Highlights
| Part Number | GCR-682614 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819372 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.43 kg |