Part Number GCR-682502 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $42.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-682502 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819327 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 29.30 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 4.60 kg |